Konkurs Dobry Remont 2013

GMACHY PUBLICZNE (10):

Poniższe pozycje znajdują się poza konkursem i nie podlegają głosowaniu.

Centrum:

108. Kazimierza Wielkiego 17 – Zespół Szkół Odzieżowych

autor: Adam Adamczyk
autor: Adam Adamczyk
autor: Adam Adamczyk
autor: Adam Adamczyk

109. Marcinkowskiego 32 / Solna – Sąd Okręgowy

autor: Adam Adamczyk
autor: Adam Adamczyk
autor: Adam Adamczyk
autor: Adam Adamczyk

110. Niepodległości 16 – Urząd Marszałkowski

autor: Adam Adamczyk
autor: Adam Adamczyk
autor: Adam Adamczyk
autor: Adam Adamczyk

111. Niepodległości 30 / Solna / Kościuszki / Nowowiejskiego

autor: Adam Adamczyk
autor: Adam Adamczyk
autor: Adam Adamczyk
autor: Adam Adamczyk

112. Piaskowa 2/3 / Estkowskiego – stara papiernia, ob. Biedronka

autor: Adam Adamczyk
autor: Adam Adamczyk

Stare Miasto:

113. Wzgórze Przemysła – Pawilon Raczyńskiego, ob. Muzeum Sztuki Użytkowej

autor: Adam Adamczyk
autor: Adam Adamczyk
autor: Adam Adamczyk
autor: Adam Adamczyk

Grunwald:

114. Polna 41 – kino Grunwald, ob. Biedronka

autor: Adam Adamczyk
autor: Adam Adamczyk

Sołacz:

115. Wojska Polskiego 27/29 – Urząd Statystyczny

autor: Adam Adamczyk
autor: Adam Adamczyk
autor: Adam Adamczyk
autor: Adam Adamczyk

116. Wojska Polskiego 71F

autor: Adam Adamczyk
autor: Adam Adamczyk

117. Dziekańska 2 – Śluza Katedralna

autor: Adam Adamczyk
autor: Adam Adamczyk
autor: Adam Adamczyk
autor: Adam Adamczyk

REMONTY CZĘŚCIOWE (12):

Poniższe pozycje znajdują się poza konkursem i nie podlegają głosowaniu.

Centrum:

118. Mostowa 31
119. Półwiejska 8 / Ogrodowa
120. Taczaka 22/23

Stare Miasto:

121. Świętosławska 11

Łazarz:

122. Bogusławskiego 34
123. Głogowska 72 / Niegolewskich
124. Matejki 2
125. Rynek Łazarski 7 / Małeckiego 20

Wilda:

126. Poplińskich 6 / Chwiałkowskiego 29
127. Prądzyńskiego 10 / Sikorskiego 38

Jeżyce:

128. Roosevelta 4
129. Staszica 15

PRZEBUDOWY I POZOSTAŁE (7):

Poniższe pozycje znajdują się poza konkursem i nie podlegają głosowaniu.

Centrum:

130. Fredry 1 – Collegium Maius – wnętrza

Wilda:

131. Graniczna 9/10

Sołacz:

132-133. Grudzieniec 80-82
134. Podlaska 15

Ostrów Tumski:

135. Posadzego 5 – baszta lubrańskiego

Inne:

136. Konarskiego 6