Bagietka w Bowe

Opublikowane przez IdP w dniu

Klubowicze zrzeszeni na facebookowej stronie fanów „Latamy z POZnania!”, prowadzonej przez stowarzyszenie „Inwestycje dla Poznania”, mają odlot – dosłownie i w przenośni, za każdym razem, kiedy słyszą o nowych połączeniach z poznańskiej Ławicy.

Ponieważ najbliższa niedziela – 14 marca 2010 r. to data otwarcia trasy Poznań – Paryż Beauvais (BVA) operowanej przez Wizz Air, postanowiliśmy godnie przywitać owo atrakcyjne połączenie i udać się w podróż! To świetna wiadomość, iż zyskujemy trasę na tanie lotnisko dla Paryża i jednocześnie dostęp do wielu regionów północnej i centralnej Francji. 🙂

Postanowiliśmy jako szaleni poznańscy lotnicy być na inauguracyjnym locie BVA-POZ, a wcześniej zwiedzić sobie podparyskie Beauvais (czyt. BOWE). Część grupy udaje się na noc do Paryża, by o poranku bagietkę spożyć na samej wieży Eiffla. W tym samym czasie grupa boweska będzie się delektować bagietką w Beauvais oraz zwiedzi najwyższą gotycką katedrę na świecie!

Plan wyprawy jak widać jest dość zwariowany i obejmuje także partyjkę eurobiznesu na lotnisku w Oslo-Torp, które będzie miejscem przesiadki w drodze do Beauvais w sobotę.

13 marca, sobota
15.45 wylot Wizz Air’em do Oslo Torp (TRF)
17.25 przylot o TRF, partyjka Eurobiznesu na lotnisku
20.25 wylot Ryanair’em do Paryża-Beauvais (BVA)
22.25 przylot do BVA

14 marca, niedziela
śniadanie – BAGIETKA W BOWE 😉 albo w Paryżu (dla części paryskiej)
zwiedzanie miasta i katedry
przejazd na lotnisko w okolicy godz. 13.00
14.20 start lotu do Poznania
16.10 przylot do POZ

Serdecznie zapraszamy na Ławicę w niedzielę, w godzinie przylotu samolotu z Paryża Beauvais – godz. 16.10. Spotkajmy się przy hali przylotów w terminalu pasażerskim! POCZĘSTUJEMY ŚWIEŻYMI BAGIETKAMI prosto z Francji!
Zapraszamy również na stronę klubu:
http://www.facebook.com/pages/Latamy-z-POZnania/272659936783

Kategorie: Komunikacja

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder
Translate »