SUKCES MIESZKAŃCÓW!

Opublikowane przez IdP w dniu

Szanowni Państwo!

Gratulujemy i dziękujemy każdemu, kto wspomógł swoimi działaniami Obywatelski Protest Komunikacyjny! ZTM ugiął się pod społeczną krytyką i odstąpił od realizacji nieodpowiedzialnych planów, które oznaczały degradację komunikacji publicznej w naszym mieście. Podziękowania należą się również mediom za zrozumienie wagi problemu oraz rzetelne prezentowanie argumentów obu stron.
Cieszymy się, że wygrał rozsądek! Mamy nadzieję, że nie zabraknie go w dalszych planach rozwoju transportu zbiorowego w Poznaniu. Tym planom będziemy się bacznie przyglądać.

P.S. Informujemy, iż nie dostaliśmy żadnej odpowiedzi z ZTM na wysłany przez nas w dn. 1 sierpnia br. mail-list otwarty, w którym wymienialiśmy konkretne problemy związane z wcześniej planowanymi zmianami. To przykre, że nie potraktowano nas poważnie. Szkoda też, że w podobny sposób potraktowano inne osoby (otrzymaliśmy szereg zgłoszeń, iż ZTM nie odpowiada na maile-skargi mieszkańców). Nieodpowiadanie na maile nie jest sposobem na społeczny dialog, do którego instytucja utrzymywana z pieniędzy podatników jest wręcz zobowiązana. Liczymy na poprawę tej sytuacji w przyszłości.

Kategorie: Komunikacja

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *