IdP partnerem III Polsko-Ukraińskiej Konferencji Biznesowej

Opublikowane przez IdP w dniu

Z przyjemnością informujemy, iż „Stowarzyszenie Inwestycje dla Poznania” zostało Partnerem III Polsko-Ukraińskiej Konferencji Biznesowej, która odbędzie się w dniach 27-28 kwietnia 2017 roku we Lwowie, na Ukrainie.

Przedstawiciel naszego Stowarzyszenia – prezes Paweł Sowa, wygłosi przemówienie na temat perspektyw rozwoju rynku lotniczego między Polską a Ukrainą. Jakie możliwości i szanse stwarzają dla mieszkańców obu krajów nowe kierunki połączeń lotniczych? Jakie są plany na lata 2017-2018? Co to oznacza dla przedsiębiorców?

Jak podaje organizator konferencji – firma Rodemna głównym celem spotkania „jest przekazanie przedsiębiorcom w sposób jasny i przejrzysty najważniejszych zmian w przepisach 2017-2018, dotyczących współpracy obu krajów oraz nawiązanie kontaktów między przedsiębiorcami z Ukrainy i Polski”.

Udział w Konferencji wpisuje się w działania Stowarzyszenia dążące do promocji Poznania i Wielkopolski, szczególnie w kontekście tematyki nowych połączeń lotniczych. 25 sierpnia 2017 wystartuje nowe połączenie Poznań – Kijów Żuliany (Wizz Air), a wszystko wskazuje na to, że jeszcze w czerwcu bieżącego roku Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomią bezpośrednie połączenie z Poznania właśnie do Lwowa (informowały o tym portale: polski pasażer.com, ukraiński avianews.com oraz rozkład lotów ze strony lotniska we Lwowie).

Szczegółowy program Konferencji można znaleźć na stronie:
http://rodemna.com/konferencja_biznesowa_2017_pl.php#plan

Kategorie: Ogólne