GRUNT to… remont. Dobry remont!

Opublikowane przez IdP w dniu

Na stronach Forum Polskich Wieżowców (www.skyscrapercity.com) trwają Wybory najlepszego remontu lub rekonstrukcji elewacji kamienicy w Poznaniu w 2009 r.

 

Plebiscyt jest organizowany przez użytkowników polskiego oddziału tego międzynarodowego Forum, poświęconego architekturze, urbanistyce, inwestycjom, rewitalizacji oraz rozwojowi miast.

 

Do plebiscytu wybrano 30 z ok. 70 inwestycji ukończonych w zeszłym roku w Poznaniu, obejmujących remont lub rekonstrukcję elewacji kamienicy lub innego zabytku.

 

Każda osoba głosuje na trzy najlepsze jej zdaniem renowacje. W dokonaniu wyboru pomagają zdjęcia obiektów sprzed i po renowacji, a brane pod uwagę powinny być czynniki takie jak:

– wierność oryginalnej, zabytkowej architekturze

– kolorystyka

– jakość wykonania robót

– “pozytywny kontrast” zrewitalizowanego budynku w stosunku do jego stanu sprzed renowacji

 

Inwestorzy trzech renowacji z największą ilością głosów zostaną uhonorowani pamiątkowym dyplomem, a zwycięzca otrzyma również ufundowaną przez sponsora, firmę „Mieszkania w Kamienicach”, grawerowaną tabliczkę do wywieszenia przy wejściu do budynku, a także bony na materiały budowlane ufundowane przez producentów.

 

Każdy kto chce zagłosować, może zarejestrować się na Forum Polskich Wieżowców i wziąć udział w wyborach najlepszej renowacji. Głosowanie trwa do końca marca.

Link do strony głosowania: http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1061343&page=7&highlight=

Zapraszamy!

Kategorie: Estetyka

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder