Mediolańskie Prowokacje Cenowe

Opublikowane przez IdP w dniu

Szanowni Państwo!

 

Już jutro (sobota) grupa 20 osób, członków internetowego klubu „Latamy z POZnania!” udaje się na Mediolańskie Prowokacje Cenowe. To „dwunocna” wyprawa lotnicza do Mediolanu powiązana z happeningiem na placu przed mediolańską katedrą. Uczestnicy zwiedzą miasto oraz okolice – urokliwą miejscowość Varenna, położoną nad jeziorem Como (gdzie oczywiście orzeźwią się w kąpieli), a następnie udadzą się na nocną eskapadę do Bergamo. W programie przewidziano także raczenie się włoskimi specjałami kulinarnymi. 😉

 

Wyprawa rozpocznie się na Ławicy jutro, tj. w sobotę, 17 lipca br. przed odlotem do Medionalu-Bergamo (wylot wg rozkładu 20:55). Startujemy jak zawsze pamiątkowym zdjęciem z figurami podróżniczek w Hali Odlotów, około godziny 19:55. Zainteresowanych inicjatywą serdecznie zapraszamy do przybycia na nasz odlot!

 

Idea, która nam przyświeca to przede wszystkim dobra zabawa oraz promocja atrakcyjnego kierunku i  korzystanie z jego zalet. J Mediolan-BERGAMO to brama do północnych Włoch: w zasięgu 2-3 godzin podróży od lotniska są między innymi: Genua, Turyn, Werona, jezioro Garda czy wspomniane już Como, alpejskie kurorty oraz nadmorskie, przepiękne Cinque Terre!

 

Połączenie do Mediolanu-Bergamo obsługiwane jest przez tanią linię lotniczą Ryanair. Rejsy odbywają się we wtorki, czwartki i soboty, zgodnie z następującym rozkładem: wylot z Mediolanu-Bergamo o godzinie 18:45, przylot do Poznania o godzinie 20:30, wylot do Mediolanu-Bergamo o godzinie 20:55, przylot o godzinie 22:40.

Internetowy klub “Latamy z POZnania!” prowadzi stowarzyszenie “Inwestycje dla Poznania”

Zapraszamy na stronę klubu:  http://www.facebook.com/latamyzpoznania

Pozdrawiam

Paweł Sowa

prezes stowarzyszenia

 

P.S. Zainteresowanych  materiałami fotograficznymi z wyprawy proszę o kontakt mailowy. Będą gotowe we wtorek.

Kategorie: Komunikacja